Operator produkcji przekąsek

lokalizacja:
Holandia - Boxtel
branża:
Produkcja
stawka:
13,70

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

operator produkcji przekąsek

Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Miejsce pracy: Boxtel - Holandia
Stawka na start: 13,70€ brutto

Dodatki:
133% po godzinie 18:00
135% po godzinie 00:00

Firma zajmuje się produkcją przekąsek typu nuggetsy, suflety serowe, krokiety.
Praca na dwie zmiany (7:00-16:00, 16:00-1:00).

Zakres obowiązków:
Ustawianie, przestawianie i sprawdzanie linii produkcyjnej;
Kontrola jakości przekąsek;
Zaopatrzenie linii produkcyjnej;
Rejestrowanie danych dotyczących produkcji;
Zapewnienie czystego / uporządkowanego miejsca pracy.

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego

Mile widziane
- doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 98 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 28 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje

Informacji udzielamy również telefonicznie:
tel. +48 696 309 309 wewn. 2
tel. +48 774230600
w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

lub w naszym biurze:
Agencja Pracy APN
45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: info@apnpraca.pl bądź skorzystanie z przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).