Operator maszyn CNC

lokalizacja:
Niemcy - Plaidt
branża:
Praca Fizyczna
stawka:
16-17€

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Plaidt - Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: bezterminowo
Stawka w zależności od doświadczenia: 16-17€ brutto

Programowanie, ustawianie, korekty i obsługa obrabiarki MAZAK ze sterowaniem Heidenhain.

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- niemieckie ubezpieczenie,
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Dodatkowe informacje

Informacji udzielamy również telefonicznie:
tel. +48 696 309 309 wewn. 2
tel. +48 774230600
tel. +48 774418475
w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

lub w naszym biurze:
Agencja Pracy APN
45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: info@apnpraca.pl bądź skorzystanie z przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).