Spawacz stoczniowy

lokalizacja:
Holandia - Deest
branża:
Spawalnictwo
stawka:
16,50€

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
spawacz stoczniowy

Miejsce pracy: Deest- Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok

Stawka: 16,50€ brutto (tygodniówka ok 720€ netto, 40godz+6 nadgodzin+9godz w sobotę)

Poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy na stoczni Ravestein. Spawanie różnego rodzaju konstrukcji, mostów, ramp oraz kadłubów.

Wymagania

- doświadczenie,
- aktualne certyfikaty spawalnicze,
- podstawowa (A2) znajomość j. angielskiego,

Mile widziane (nie wymagane):
- prawo jazdy

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie w pokojach 1os,
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,39 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje